Fyzická ostraha - Brno a Jihomoravský kraj

Poctivá práce už není „in“

Je to smutné, ale poctivá práce je pro mnoho lidí v naší společnosti nepřijatelnou možností a hledají snadnější alternativy. Zloději čekají na každém kroku a jsou připraveni zcizit Vám cokoli, co mohou nějakým způsobem zpeněžit. Kromě zlodějů se bezpečnostní agentury setkávají také s vandaly, kteří se nechtějí pouze obohatit, ale bezcílně Vám zničí majetek.

Proč se fyzická ostraha vyplatí?

Platit škody způsobené takovými lidmi, kterým na Vašem majetku nezáleží, je zbytečné. Efektivnější a mnohdy také mnohem levnější variantou je objednat si odborníky a klást důraz na prevenci. O zdraví Vás a Vašich zaměstnanců asi netřeba mluvit.

Fyzická ostraha osob

Na prvním místě je určitě vhodné využít fyzickou ostrahu a ochranu osob a majetku. Jedná se o veškeré činnosti, které mají za úkol maximalizovat Vaši bezpečnost. V praxi tato služba probíhá tak, že Vás pracovníci bezpečnostní agentury vykonávají fyzickou ostrahu na recepci nebo na vrátnici, střeží objekt v pochůzkovém systému, zabezpečují pořadatelské akce nebo mohou doprovázet osoby všude, kde bude potřeba. S bezpečnostní agenturou je také samozřejmě možné dohodnout ochranný tým skládající se z více členů.

Ochrana osob se pak odvíjí od konkrétního místa a situace. Při využití služeb fyzické ostrahy se bezpečnostní agentury obvykle snaží, zde v Brně nevyjímaje, přizpůsobit všechna režimová opatření Vašim konkrétním požadavkům. Navíc mají řadu zkušeností a mohou Vám poradit variantu, která by Vás třeba nenapadla a přitom je právě pro Vás mnohem efektivnější.

Fyzická ostraha objektů a majetku

Ostrahou objektů a majetku zabráníte zbytečným finančním ztrátám. Bezpečnostní agentury obvykle nabízí možnost vnitřní i vnější ostrahy objektů a majetku.

Fyzickou ostrahu zabezpečují nejčastěji uniformovaní strážní, a to formou pochůzek. Jejich hlavním úkolem bývá zabránit vstupu do objektu nepovolaným osobám. Plní však i další sjednané úkoly. Mohou například kontrolovat auta vjíždějící do objektu, vést jejich evidenci nebo obsluhovat další bezpečnostní systémy nebo podávat informace v rámci pořadatelských služeb.

V Brně bezpečně. V noci i ve dne.

Fyzická ostraha může vykonávat dozor ve Vašem objektu nepřetržitě. Lze si sjednat samozřejmě také dozor pouze na určité hodiny nebo služby mobilní hlídky, která jezdí kontrolovat místo namátkově. Nepřemýšlejte dlouho a investujte do Vaší bezpečnosti a ochrany osob a majetku!

Bezpečnostní služby fyzické ostrahy lze využít pro náhradní plnění.


Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Brno

D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. je další z agentur nabízející své bezpečnostní služby v Brně a hlavním předmětem podnikání je ostraha objektů a ochrana osob a majetku. Odběrem služeb (náhradní plnění) od této agentury mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou zákonnou povinnost o zaměstnanosti.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
Brno, 617 00

Tel.: +420 548 211 421
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. Brno

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. působí na trhu v ČR od roku 2002 a je další prosperující agenturou v Brně. Poskytuje bezpečnostní služby prověřené mnoha certifikáty, mezi které patří také ochrana osob a majetku a ostraha objektů. Bezpečnostní služba nabízí možnost odběru náhradního plnění.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: 545 243 018
mobil: 602 429 148
email: brno@diseven.cz
web: www.diseven.cz

D.I.SEVEN, a.s. Brno

Bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí

Tato bezpečnostní agentura vznikla v roce 1995 a je to jedna z profesionálních bezpečnostních firem působících nejen v Brně, ale v celé ČR i zahraničí. Poskytuje kompletní bezpečnostní služby a ostrahu osob a majetku. Bezpečnostní služba ostraha objektů může být zajišťována jak elektronicky přes pult centrální ochrany, tak prostřednictvím pracovníků bezpečnostní služby, třeba i psovodů.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: 545 243 018
mobil: 602 429 148
email: brno@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Fyzická ostraha D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Brno

Dceřiná společnost D.I.SEVEN, a.s. v rámci své hlavní činnosti (správa budov a nemovitostí) v Brně i po celé ČR a zajišťuje rovněž bezpečnostní služby. Každá nabízená bezpečnostní služba se však většinou týká dalších služeb pro facility management, ať už je to fyzická ostraha objektů či elektronická - napojení na pult centrální ochrany - PCO.