Bezpečnostní služby - PCO, ostraha objektů, ochrana osob a majetku Brno

Pomocí těchto stránek máte možnost seznámit se s vybranými prosperujícími bezpečnostními agenturami v Brně, které Vám poskytnou profesionální bezpečnostní služby jako je kompletní ochrana osob a majetku a ostraha objektů. Poskytují fyzickou ostrahu, recepční služby, nepřetržité zabezpečení objektu pomocí napojení na pult centrální ochrany (PCO), osobní ochranu a detektivní služby. Odběrem služeb od těchto firem také můžete plnit svou zákonnou povinnost zaměstnávat osoby se ZP, tzv. náhradní plnění pro 2012 a další roky.

Spolehlivá bezpečnostní služba pro Váš klid

Pokud chcete ušetřit čas a starosti se zabezpečením Vaší firmy, soukromého majetku nebo potřebujete chránit svou osobu, máme pro Vás řešení. Využijte bezpečnostní služby profesionální agentury. Ostraha objektů, ochrana osob a majetku na špičkové úrovni, zajišťována školenými pracovníky bezpečnostní služby s plným nasazením, vyřeší Vaše starosti snadno a bez zbytečných nervů.

Ostraha objektů přes pult centrální ochrany

Kompletní zabezpečení domu a ostraha objektů může být účinně zajištěna elektronickým monitoringem. Tak snadno ochráníte svůj majetek před nežádoucím vniknutím do objektu, krádežemi, cíleným ničením, vandalismem atd. Vybrané bezpečnostní služby na těchto stránkách působící ve městě Brno Vám zajistí veškeré bezpečnostní služby.

Zabezpečení domu nebo objektů spočívá v napojení na PCO - pult centrální ochrany, což zahrnuje nepřetržitý dozor zabezpečovacích systémů, bezpečnostní kamery a vzdálený přístup do kamerových systémů. Bezpečnostní služby PCO mohou být při splnění podmínek dostupnosti zvolené přenosové cesty poskytovány kdekoliv v České republice.

Fyzická ochrana osob a majetku

Bezpečnostní služba tohoto typu zajišťuje vnější i vnitřní fyzickou ostrahu objektů prováděnou dle smluvních podmínek dojednaných s klientem. Základem této činnosti je ochrana osob a majetku, zajištění bezpečí a zachování zdraví všech přítomných. Bezpečnostní služba chrání předmětné prostory před negativními vlivy ohrožující bezproblémový chod střeženého objektu a zabývá se předcházením rizikových situací. Fyzická ostraha objektů zajišťuje monitoring pohybu vozidel a osob po objektu a jeho bezprostředním okolí. Pracovníci bezpečnostní služby provádí pochůzkovou činnost, která je zaznamenávaná čipovým systémem, a tudíž i pod neustálým dohledem.


Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Ochrana osob a majetku D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Brno

D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. je další z agentur nabízející své bezpečnostní služby v Brně a hlavním předmětem podnikání je ostraha objektů a ochrana osob a majetku. Odběrem služeb (náhradní plnění) od této agentury mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou zákonnou povinnost o zaměstnanosti.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
Brno, 617 00

Tel.: +420 548 211 421
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Ochrana osob a majetku SIPADAN a.s. Brno

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. působí na trhu v ČR od roku 2002 a je další prosperující agenturou v Brně. Poskytuje bezpečnostní služby prověřené mnoha certifikáty, mezi které patří také ochrana osob a majetku a ostraha objektů. Bezpečnostní služba nabízí možnost odběru náhradního plnění.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: 545 243 018
mobil: 602 429 148
email: brno@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Ochrana osob a majetku D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Brno

Dceřiná společnost D.I.SEVEN, a.s. v rámci své hlavní činnosti (správa budov a nemovitostí) v Brně i po celé ČR a zajišťuje rovněž bezpečnostní služby. Každá nabízená bezpečnostní služba se však většinou týká dalších služeb pro facility management, ať už je to fyzická ostraha objektů či elektronická - napojení na pult centrální ochrany - PCO.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: 545 243 018
mobil: 602 429 148
email: brno@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Ochrana osob a majetku D.I.SEVEN, a.s. Brno

Bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí

Tato bezpečnostní agentura vznikla v roce 1995 a je to jedna z profesionálních bezpečnostních firem působících nejen v Brně, ale v celé ČR i zahraničí. Poskytuje kompletní bezpečnostní služby a ostrahu osob a majetku. Bezpečnostní služba ostraha objektů může být zajišťována jak elektronicky přes pult centrální ochrany, tak prostřednictvím pracovníků bezpečnostní služby, třeba i psovodů.