Pořadatelské služby a zabezpečení akcí Brno

Seznamte se s vybranými prosperujícími firmami města Brna, které Vám poskytnou profesionální pořadatelské služby a zabezpečení akcí s vysokou profesionalitou a diskrétností. Do pořadatelských služeb patří zajištění vchodů a východů, vjezdů, výjezdů, zajištění bezpečnosti návštěvníků akcí a ochrany majetku pořadatelů akcí. Tyto firmy Vám nabízí i zabezpečení domu a objektů do kterého spadá fyzická ostraha a ochrana osob a majetku. Odběrem služeb od těchto firem splníte svou zákonnou povinnost - náhradní plnění.

Zavolejte na uvedené telefony a odpovědní pracovníci bezpečnostních firem s Vámi domluví a vyřeší veškerá bezpečnostní opatření, která jsou nutná k zabezpečení bezpečnosti a pořádku na Vaší akci. Pořadatelská služba Vám zajistí nejen klidný a harmonický průběh akce, ale ušetří i čas a starosti.

Pracovníci a materiální vybavení pořadatelské služby

Každá zakázka má jedinečný charakter, a proto jsou bezpečnostní opatření vypracovány dle konkrétní akce a požadavků klienta. Tomu odpovídá i materiální vybavení a specifické nároky, jako např. pracovník se znalostí cizího jazyka, nebo psovod.

Pracovníci vykonávající pořadatelskou službu jsou speciálně vybráni a seznámeni s charakterem akce a jejím průběhem. Procházejí školením a vzhledem k řešení krizových situací i psychologickou přípravou. Samozřejmostí je profesionální přístup, loajálnost a trestní bezúhonnost. Pracovníci bezpečnostní agentury jsou oděni v jednotných uniformách s řádným označením. Na přání klienta mohou pořadatelskou službu vykonávat i v civilním oděvu.  

 Pořadatelské služby zahrnují:

 • Lokální posouzení bezpečnostních rizik
 • Kontrola oprávněnosti ke vstupu na akci
 • Kontrola vjezdu a výjezdu vozidel
 • Ostraha a ochrana všech zúčastněných osob
 • Ostraha a ochrana majetku a zařízení
 • Informační služba
 • Zabezpečení veřejného pořádku
 • Zajištění veřejných prostor i zákulisí
 • Zabezpečení parkovacích ploch
 • Řešení krizových situací
 • Spolupráce s bezpečnostními a zdravotnickými složkami

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: 545 243 018
email: brno@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - D.I.SEVEN, a.s. Brno

Tato agentura poskytuje pořadatelské služby a nabízí zabezpečení akcí. Působí na celém území ČR, tedy i v Brně. Poskytuje kompletní pořadatelské služby, zabezpečení domu i objektů. Ostrahu osob a majetku zajistí její fyzická ostraha.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
Brno, 617 00

Tel.: +420 548 211 421
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - SIPADAN a.s. Brno

Agentura SIPADAN a.s. působí na trhu v ČR od roku 2002 a je další prosperující agenturou v Brně. Poskytuje např. zabezpečení akcí a pořadatelské služby. Tyto pořadatelské služby a ochranu osob a majetku poskytuje ve špičkové kvalitě. Tato agentura nabízí možnost odběru náhradního plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: +420 284 860 001
e-mail:praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Brno

Další firma s hlavním předmětem podnikání – ochrana a ostraha osob a majetku, která Vám nabízí i pořadatelské služby a kompletní zabezpečení akcí. Odběrem služeb od této agentury mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou zákonnou povinnost o zaměstnanosti. Tato agentura působící i v Brně nabízí mnoho garancí kvality.