Bezpečnostní služby v Brně, správná bezpečnostní agentura pro Vás

Brno je prosperující a turisty navštěvované hlavní město Moravy s bohatě rozvinutým obchodem a průmyslem. Je plné krásných budov, objektů a památek, které je potřeba udržovat v čistotě a ochraňovat před vandalismem, krádežemi atd. Potřebujete-li i Vy ostrahu objektů nebo úklid budovy, máte možnost volby některé bezpečnostní agentury, které působí na českém i zahraničním trhu.

Své starosti s provozem budovy můžete přenechat profesionálům, bezpečnostní agentura se kompletně postará o zabezpečení, úklid budovy i okolí s možností kompletní správy budov. Priorita pro tyto bezpečnostní agentury je profesionalita, kvalita služeb na vysoké úrovni a diskrétnost vůči klientovi.

Mají praxi a stálé klienty v Brně i jeho okolí v poskytování bezpečnostních služeb jako je ochrana osob a majetku, ostraha objektů, PCO - pult centrální ochrany a další. Tyto bezpečnostní agentury Vám zajistí kompletní bezpečnost, čistotu a bezporuchový provoz budovy. Případné vzniklé problémy spojené s danými službami tak bude bezpečnostní agentura řešit za Vás.

Téměř každá zde uvedená bezpečnostní agentura poskytuje služby jako náhradní plnění, tím každoročně ušetříte finanční značné odvody do státní pokladny.

Profesionální bezpečnostní agentura nabízí vysoký standard

Zde můžete stručně nahlédnout do nabídky bezpečnostních služeb, které poskytuje profesionální bezpečnostní agentura:

  • Fyzická ostraha objektů s bezkontaktním pochůzkovým systémem a s možností psovoda
  • Recepční služby pracovníků bezpečnostní agentury s možností cizího jazyka
  • Osobní ochrana osob a majetku s minimálním omezením klienta
  • Detektivní služby s maximální diskrétností
  • Převoz finanční hotovosti a cenin se zbraní
  • Pořadatelské služby s veškerým servisem služeb
  • Zabezpečení akcí a ochrana všech zúčastněných
  • Elektronická ostraha objektů pomocí PCO - pultu centrální ochrany
  • ... atd.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
Brno, 617 00

Tel.: +420 548 211 421
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. Brno

Bezpečnostní agentura s profesionálním přístupem poskytuje kvalitní bezpečnostní služby na českém trhu již od roku 2002. Nabízí kompletní zabezpečení objektů bezpečnostními službami typu fyzická ostraha objektů, elektronická ostraha - připojení objektu na PCO (pult centrální ochrany), recepční služby aj. Vaši kulturní či sportovní akci agentura zabezpečí a zajistí veškeré profesionální pořadatelské služby. Tato bezpečnostní agentura Vám zajistí také stoprocentní čistotu vašeho objektu úklidovými službami. Všechny služby od bezpečnostní agentury můžete odebírat jako náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Brno

Jistotu kvalitního zabezpečení a čistotu objektu Vám zajistí profesionální bezpečnostní agentura poskytující veškeré bezpečnostní služby a úklidové práce. Fyzická ostraha objektů zajistí ochranu osob a majetku, recepční služba zajistí plynulý chod recepce a informační servis. Okolí objektu včetně budovy zabezpečí elektronická ostraha - připojení na pult centralizované ochrany (PCO) bezpečnostní agentury. Čistotu objektu a jeho okolí vyřešíte výběrem úklidových služeb prováděných s kvalitními čisticími prostředky a technikou. Bezpečnostní agentura zaměstnává občany se ZTP, ZPS a invalidní důchodce. Těmto občanům tak pomáhá ke zkvalitnění jejich života a klient má možnost odběru náhradního plnění.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: 545 243 018
email: brno@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s. Brno

V široké nabídce služeb nabízí uvedená bezpečnostní agentura profesionální bezpečnostní služby, správu budov a nemovitostí, úklidové služby, generální úklidy aj. Budovu Vám zabezpečí školená fyzická ostraha objektů. Další nabízené služby bezpečnostní agentury jsou ochrana osob a majetku, obsluha recepce, pořadatelské služby a zabezpečení akcí - kulturních, sportovních i jiných. Od bezpečnostní agentury máte jistotu profesionálního zabezpečení objektu či domu elektronickou ostrahou. Bezpečnostní agentura objekt napojí na pult centrální ochrany PCO. Tak může být zabezpečen i bez ostrahy bezpečnostních pracovníků bezpečnostní agentury.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: 545 243 018
email: brno@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. - dceřiná firma bezpečnostní agentury D.I.SEVEN, pro Brno

Tato specializovaná bezpečnostní agentura se za dobu svého působení na českém trhu stala profesionálem v oboru správa budov a nemovitostí. Poskytne Vám kompletní správu budovy či nemovitosti a služby bezpečnostní agentury. Zajistí rovněž úklidové služby. Bezpečnostní agentura poskytuje servis jako je fyzická a elektronická ostraha objektů přes pult centrální ochrany - PCO, obsluha recepce aj. Správa budov a nemovitostí obsahuje veškeré služby Facility management, Property management a Energy management. S kompletními službami od společnosti ušetříte provozní a investiční náklady budovy. Dále můžete od této společnosti využít odběru náhradního plnění.