Úklidové firmy, agentury, služby a práce Brno

Město Brno je největší moravská metropole, kde sídlí významné světové společnosti a developeři. Je také významným kulturním centrem a může se pochlubit památkami zapsanými do seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho průmyslová tradice je spjatá s textilním a zbrojním průmyslem. Na tomto webu Vám představíme úklidové firmy, které poskytují v Brně profesionální kompletní úklidové služby jako je například úklid kanceláří, mytí oken a fasád, pravidelný úklid objektů a další úklidové práce.

Proč je výhodné najmout si na úklidové práce profesionální firmu?

Tyto úklidové firmy mají ve své nabídce úklidové služby, které zahrnují kompletní nabídku veškerých prací v oblasti úklidu: od běžných úklidových prací, až po speciální úklidové práce a kompletní hygienický servis. Úklidové služby vykonávají úklidové práce ručně i pomocí k tomu určených strojů. Navíc odběrem úklidových služeb od těchto agentur splníte svou zákonnou povinnost zaměstnávat osoby se ZPS pomocí tzv. náhradního plnění.

Cílem těchto úklidových firem je poskytovat své úklidové služby na vysoké úrovni, kvalitně, svým profesionálním přístupem vyjít vstříc každému požadavku zákazníka a pružně na tyto požadavky reagovat. Úklidové služby doporučovaných agenturu lze též uplatnit při odběru služeb pro náhradní plnění.

Jednorázový a pravidelný úklid kanceláří a dalších objektů

Jednorázovým úklidem se rozumí úklid na objednávku, neboli nárazové úklidové práce například po stavebních firmách a řemeslnících, úklid po malování a rekonstrukcích, úklid před kolaudací, ale také jednorázové úklidy rodinných domů a kanceláří, výrobních hal, podzemních garážových stání, technologických budov atd. nebo vyklízecí práce a odklízení suti. Úklidové firmy provádějí také jednorázové mytí skleněných ploch, čištění všech druhů žaluzií - vnitřních i vnějších, očistu fasád i s možností zajištění horolezecké techniky nebo vysokozdvižné plošiny.

Pravidelný úklid zahrnuje úklidové práce, které vykonávají úklidové služby v pravidelných intervalech podle smluvních požadavků klienta a nabízí zejména úklid firem a úklid kanceláří, administrativních budov, výrobních hal, podzemních garážových stání, technologických objektů, patří sem i úklidová služba nekomerčních prostor.

Jaké úklidové služby lze poptávat?

Úklidová firma Vám poskytne například tyto úklidové práce a služby:

  • luxování, vytírání podlah
  • mytí schodů a výtahů
  • utírání prachu, ošetření nábytku leštěnkou
  • mytí umyvadel, toalet a sprch, doplňování zásobníků mýdlem, hygienickými a dezinfekčními prostředky
  • extrakční čištění koberců a ošetření pevných ploch polymerními vosky k dosahu oživení zastaralé podlahové krytiny a ošetření proti oděru a ošlapu
  • obsluha nebo ruční mytí a úklid nádobí
  • vysypávání odpadkových košů, třídění odpadu a jeho následná likvidace do příslušných kontejnerů
  • letní i zimní údržba bezprostředního okolí objektu
  • atd.

Speciální úklidové práce

Úklidové služby spočívají také v nabídce takzvaných nadstandardních úklidových prací, jako jsou výškové mytí oken, čištění okapů, výškové mytí fasád a střešních krytin za pomoci vysokozdvižných plošin nebo úklidová služba s využitím horolezeckého vybavení či specializovaný úklid firem s ohledem na nestandardní podmínky.

Zajímavosti, otázky a odpovědi na téma úklidová služba

Umí tyto úklidové agentury jednorázově zajistit i větší počet svých zaměstnanců pro jednorázový úklid po nebo před velkou společenskou událostí?

Vzhledem k vysokému počtu svých zaměstnanců a dlouholetým zkušenostem tyto úklidové agentury dovedou velmi rychle a pružně reagovat na nárazové požadavky klientů.

Jaká je záruka spolehlivosti zaměstnanců těchto agentur?

Uvedené úklidové firmy Brno mají dlouholeté zkušenosti v poskytování služeb v oblasti úklidu, a tudíž i s výběrem svých zaměstnanců. Každý zaměstnanec je vybírán tak, aby byl nekonfliktní a bezproblémový, s čistým rejstříkem trestů.

Jaká je garance kvality a jak probíhá komunikace s klientem?

Kvalitu odvedených služeb kontroluje nadřízený pracovník - manager, který vždy projednává klientovy požadavky, vyřizuje sepsání smlouvy, kde jsou tyto požadavky také zaneseny a v případě potřeby také zajistí případnou náhradu za úklidového pracovníka.

Za jak dlouho od sepsání smlouvy může úklidová služba začít provádět úklidové práce?

Jak bylo již zmíněno, vzhledem k vysokému počtu svých zaměstnanců a ke skutečnosti, že tyto úklidové firmy provádějí i nárazový úklid, tak jsou schopny začít provádět úklidové práce téměř okamžitě po podpisu smlouvy.Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: 545 243 018
email: brno@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Brno

Tato úklidová agentura poskytuje úklidové služby a nabízí úklidové práce. Působí na celém území ČR, a tedy i v Brně. Poskytuje kompletní úklidový servis např. úklid kanceláří v administrativních a průmyslových objektech, ale i v soukromých budovách.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: 545 243 018
email: brno@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Brno

Dceřiná společnost D.I.SEVEN, a.s. poskytuje kompletní správu budov a nemovitostí v Brně i po celé ČR a zajišťuje úplný servis pro Facility management a Property management, který zahrnuje i úklidové služby a úklidové práce. Tato úklidová firma také poskytuje náhradní plnění.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
Brno, 617 00 

Tel.: +420 548 211 421
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Brno

Agentura SIPADAN a.s. působí na trhu v ČR od roku 2002 a je další prosperující úklidovou agenturou v Brně. Poskytuje např. úklid kanceláří v administrativních budovách, komplexní úklid firem. Provádí veškeré úklidové práce ve špičkové kvalitě. Tato úklidová firma nabízí možnost odběru náhradního plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Brno

Další úklidová firma Brno s hlavním předmětem podnikání úklidové služby a práce. Odběrem služeb od této agentury mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou zákonnou povinnost o zaměstnanosti. Tato úklidová agentura nabízí mnoho garancí kvality.